wtorek, 20 stycznia 2015

Throw back

Cześć Kochani!
Siedząc dziś w domu wreszcie poczułam się na siłach żeby coś napisać. Ostatnio w moim życiu nie działo się nic ciekawego, zżerała mnie choroba, nic poważnego, zwykłe przeziębienie, ale przez to cała moja energia uciekła gdzieś daleko. 
Przechodząc do tematu, już od dobrych kilku tygodni nie mogę przestać myśleć o tym, że za 5 miesięcy wreszcie będą moje wymarzone wakacje. Nie wiem czemu, bo nigdy tak nie miałam, ale nie potrafię żyć z myślą, że przede mną jeszcze tyle dni nauki. Właśnie dlatego zdecydowałam się napisać o moich poprzednich wakacjach.
W ubiegłym roku prawie całe wolne dwa miesiące spędziłam w moim mieście. Planów było wiele, niestety, większość z nich nie została zrealizowana, czego bardzo żałuję! Na moje szczęście w ostatniej chwili udało nam się zorganizować i wybrać się na tydzień nad morze. 
Nasza podróż nie należała do najprzyjemniejszych między innymi z tego względu, że spędziliśmy całą noc w pociągu, do tego w pełnym przedziale gdzie nie było możliwości na jakikolwiek dłuższy sen. Oczywiście udało nam się przespać chociaż pół godziny, jednak nie wszyscy mieli takie szczęście. Uwielbiam jeździć pociągami, ale tym razem jednak zgodzę się z moimi znajomymi :)
Na miejsce dotarliśmy około 7 rano, byliśmy bardzo zmęczeni, jednak morskie powietrze postawiło mnie na nogi i po dotarciu do kwatery od razu udałam się na zakupy. Na miejsce naszej podróży wybraliśmy Ustronie Morskie, bardzo ładne i przyjemne miasteczko, ale moim zdaniem nie nadaje się ono na spędzenie wakacji dla nastolatków. Pogodę mieliśmy beznadziejną, jednak nie popsuła nam ona zabawy i każdemu udało się wykąpać w morzu mimo ochłodzenia i braku ludzi na plaży. W tym roku na pewno tam wrócę, chociażby ze względu na przepyszne jedzenie w restauracji niedaleko której się zatrzymaliśmy!


A Wy lubicie podróżować pociągami, czy wolicie inne środki transportu?
Może polecacie jakieś szczególne miejsce w tym miasteczku?
3 komentarze:

  1. W takim razie życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale fajnie spędziłaś poprzednie wakacje!
    Jak na razie ja wyczekuję na moje ferie, o wakacjach na razie nie myślę :P

    - HELLO-WONDERFUL - klik

    OdpowiedzUsuń